Meil on suur kogemus soojustussüsteemide renoveerimises ja soojussõlmede montaazis


üle 10 aasta kogemusi

Arvestamise süsteemid
Meil on suur kogemus soojustussüsteemide renoveerimises ja soojussõlmede montaažis ning küttesüsteemi automaatika ja kõigi reguleerimiselementide häälestamises.
Loe edasi
Soojus- ja gaasitööd
Gaasitorustikke ehitavad kvalifitseeritud ja atesteeritud monteerijad, keda juhendavad suurte kogemustega ja laialdaste teadmistega spetsialistid.
Loe edasi
Veetrassid ja kanalisatsioon
Torustikud, küttesüsteemid, kanalisatsioon – need on kaasaegse tsivilisatsiooni tunnused ja oleks raske kasvõi hetkeks ette kujutada, mis juhtuks kui kommunikatsioonid puuduksid.
Loe edasi
Firmast
Teplocom OÜ on tegutsenud Eesti turul alates 2001. aastast. Firma on spetsialiseerunud peamiselt torustike ehitamisele: kütte-, gaasi-, vee- ja kanalisatsioonitorustikele. Meil on suur kogemus soojustussüsteemide renoveerimises ja soojussõlmede montaažis ning küttesüsteemi automaatika ja kõigi reguleerimiselementide häälestamises. See on tõepoolest vastutusrikas protsess, ning asudes tegelema ühe või teise projektiga, suhtume oma töösse maksimaalse vastutusega: nii montaaži- kui ka reguleerimistöödel kasutame professionaalset tehnikat.
Meie asukoht
Tehtud tööd